Profesjonalny freelancer

Usługi dla Ciebie

01

Tworzenie responsywnych stron oraz sklepów internetowych

Potrzebujesz strony internetowej? Świetnie trafiłeś – małe wizytówki firmowe (landing page) jak również duże portale. Szybkie i ładne, również strony z możliwością edycji. Dobrze wyglądają na urządzeniach mobilnych (tabletach, smartfonach) oraz komputerach typu desktop. W pakiecie podstawowa optymalizacja SEO on-site, która spowoduje ruch na Twojej stronie, co przekłada się na większą liczbę Klientów.

Cena od: 1 800 zł.

A może sklep internetowy? Funkcjonalny i przejrzysty, szybki i niezawodny. Sprzedaje Twoje produkty 24/7. Platformy WooCommerce, Shoper, PrestaShop, _Stores, Click Shop, IdoSell i inne.

Cena od: 4 000 zł.

02

Zakładanie i aktualizacje wizytówek Google

Czy jesteś widoczny w Google? Moje usługi obejmują projektowanie i optymalizację wizytówek Google, aby Twoja firma była łatwo widoczna dla klientów lokalnych. Zapewniam w pełni spersonalizowane wizytówki, które wyrażają unikalność Twojej marki i przyciągają uwagę potencjalnych klientów. W ramach usługi tworzę także (SEO copywriting) od 1 do 8 aktualizacji miesięcznie i zamieszczam na profilu Google oraz blogu firmowym. Aktualizacjami mogą być artykuły na ustalone wcześniej tematy lub oferty produktów i usług.

Cena od: 720 zł.

03

Wdrożenia AI dla małych firm

AI dla MSP

Cena od: 1 500 zł.

04

Pozycjonowanie lokalne SEO oraz indywidualne konsultacje

Moje usługi optymalizacji SEO mają na celu zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Wykorzystuję strategie kluczowych słów, tzw. długich ogonów oraz optymalizację treści i budowanie linków, aby pomóc Twojej stronie osiągnąć wyższą pozycję w rankingu wyszukiwarek i przyciągnąć więcej organicznego ruchu.

Cena od: 300 zł/h

Gotów na połączenie z Webrix?

Skontaktuj się już dziś, aby omówić swoje potrzeby i zrealizować swój projekt online!

Scroll to Top